Marks And Spencer Ürünü İade Almıyor.

Suzan B. |

1,5 ay önce Marks And Spencer'dan penpe bir tunik aldım. En fazla 3 kez yıkanan ürün deforme olup tüylendi. İade olarak faturası ile firmaya getirdiğimde içerisindeki etiketi kestiğim için iadeyi kabul etmedi. Tuniğin etek kısmında bulunan kocaman etiketiyle zaten ürünü kullanmak mümkün olmadığı için, böyle bir problem yaşayacağımı bilmeden giymeden önce etek kısmındaki etiketi kesmiştim. Yakasında etiketi bulunan ve faturalı ürünü sırf etek kısmında olan etiketi kestiğim için iade almadılar. Kaldı ki ücret iadesi değil değişimdi talebim. Yıllardır severek alış veriş yaptığım markadan bu nedenle son siparişimdir.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suzan B.
  04 Haziran
  16:34

  Şikayetim konusundaki hızlı yaklaşımınız ve beni telefonla arayan müşteri hizmetlerinizin profesyonelliği markanızın öncelikli hedefinin her zaman müşteri memnuniyeti olduğuna inancımı artırdı. Bu akşam ürünü faturası ile mağazanıza götüreceğim, umarım memnuniyetimin devamını getiren bir sonuç olur. Çok teşekkür ederim.

 • 03 Haziran
  18:29

  Sayın Bilgin,

  Markamızın öncelikli hedefinin her zaman müşteri memnuniyeti olduğunu bilmenizi isteriz. Şirket kuralları gereği kullanılmamış ürünlerde fiş / fatura ile birlikte 1 ay içinde iade 3 ay içinde değişim hakkı tanınmaktadır. Kullanılmış ürünlerde ise üretim hatası olmadıkça iade / değişim yapılmamaktadır. Konu ile ilgili sizi aradık ancak ulaşamadık, ürünü inceleme için tekrar mağazamıza getirmenizi rica ederiz.

  Bizlerle daha kolay iletişime geçmek için 0850 222 22 67 nolu çağrı merkezimizi hafta içi 08:30-19:30 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Sizi her zaman mağazalarımızda görmek ister, keyifli alışverişler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Marks & Spencer