06 Şubat 2014

Marki Matbaa Yanlış Bilgi Verdi

Marki Matbaa'ya iş yaptırmaya gittim. Hem beni 3000 TL zarara soktular hemde müşterilerimi kaybettirdiler. Hem yanlış bastıkları işin parasını benden aldılar. 550 TL'lik benden senet aldılar zararı kabul etmiyorlarmış. Bende buradan yazdım bana buradaki yazını kaldır bende senedi vereyim alacaktan vaz geçeyim dedi. Ben şikayeti kaldırdım ama bana tekrar icra gönderdiler.

Şimdi ise benden avukatlık parası diye para istiyorlar yoksa icra devam edecekmiş. İ*** bey telefonda bana söz verdi söz verirken bende bilgisi dahilinde sesini kaydediyorum sonra vaz geçme dedim ben ne dersem o demişti hala devam ediyor yanlışları. Bende hem şikayet ediyorum hemde dava açıyorum.

Özcan 216 Okunma

Cevaplar

  • Özcan 09 Şubat 2014

    kesinlkle tavsiye etmem önce şikayetini çek bizde senden aldığımız senedi verelim dediler zararını karşılayalım dediler hiç bir şekilde sözlerinde durmadılar üstüne üstlük sen git işini avukatla hallet ne halin varsa gör dediler ses kaydında senedini göndereyim diyordu ben nasıl olurda bu firmaya güvenirim hem beni zarara sok hemde benden tekrar para talep et her yerde de bunu söyleyeceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön