21 Ekim 2017

Marketpaketi.com'den  Eksik Gönderilen Ürün Ve Hatanın Kabul Edilmemesi!

5 adet 12'li Prima Islak havlu sipariş ettim. Siparişi sonunda gönderilen e-mail ve ürün ile birlikte gelen faturada 5 x 12'li Prima ıslak havlu görünmesine rağmen, teslim edilen 6 adet 9'lu Prima ıslak havlu oldu. Yaptığım görüşmelerde, ilk önce bir kargo paketinin daha olduğu ve kargo şirketinde kaldığı, 2 gün içinde gönderileceği bilgisi verildi. O olmadı, 1 hafta geçmiş olmasına rağmen teslim edilen kolinin resmini istediler. Sonuçta bu ıslak mendil ve ihtiyacım olduğu için almışım, bu ürün o kadar zaman kullanılmadan bekler mi? Allah'tan koliyi açmamıştım. Ekteki resimleri firmaya gönderdim. Kamera kayıtlarını inceleyeceklerini söylediler. Hiçbir netice çıkmadı. Tekrar aradım, resimlerin tespit için yeterli olmadığı ve kolilerin üst tarafından (!) tekrar resimlerini çekip göndermemi istediler. Hatanın etrafında döndük ama o eksik olan 6 adet paketi göndermemek için her şeyi yaptılar.

Talip 2.873 Okunma

Cevaplar

  • Talip'in Teşekkür Mesajı26 Ekim 2017

    Konu ile ilgili olarak, şikayetimin göz önüne alınarak sonuçlandırıldığı için marketpaketi.com firmasına teşekkür ederim.

  • Talip26 Ekim 2017

    Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda bahsetmiş olduğunuz koliyi kontrol ettiğimizde söz konusu eksik olan ürünleri bulduk. Bu gibi durumlarda koli üzerine not eklemeniz, olası yanlış anlaşılmaların önüne geçecektir. İlginiz için teşekkür ederim.

  • Marketpaketi.com Temsilcisi26 Ekim 2017

    " önceklikle kolinizde bulunan ürünlerin 2 ve 4 lü şilinklerle sarılmış olup tarafınıza telefon ile tarafınıza iletişime geçilemememiştir. Yaptığımız incemeler sonucu 2 koli sarılı olan paketlerinizin iç kısmında eksik olarak bahsetmiş olduğunuz ürünler bulunmaktadır. Yaşanan bu durumdan dolayı sizlerden özür dileriz."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön