07 Haziran
#12077586

Markastok.com Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor!

Trendyol'dan almış olduğum ve tarafıma Markastok denen mağaza tarafından gönderilen Jack & Jones marka t-shirt'lerin 1 tanesini denemeden diğerini ise sadece bir kere deneyerek iade etmeme rağmen, firmalar ürünlerde yoğun deterjan kokusu olduğunu iddia ederek iade almamak için direnmekte. Israrla ürünü tarafıma göndermekte. Bırakın yıkamayı ürünün tekini denemedim dahi. İnsanları bezdirip sattıkları ürünleri geri almamak için uğraşıyorlar. Hem Trendyol hem de Markastok firmasından şikayetçiyim. Trendyol ve Markastok firmaları ile hukuksal süreçlerde sonuna kadar uğraşacağımdan asla şüpheleri olmasın. Üzerinde kağıt etiketleri olan t-shirtler nasıl yıkanmış bana izah etmeleri için kendilerini en kısa zamanda tüketici hakem heyetleri ve ilgili mahkemelere şikayet edeceğim. T-shirt'lerle ilgili maddi değerleri umurumda olmayıp sadece süreçte tarafıma yapılan çirkin davranış yüzünden gerekirse almış olduğum ürünlerin 10 katı para harcayarak elimden geleni yapacağım.

Raşit Raşit 3.873 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Raşit10 Haziran

    Yıkanmış ürün derken? Üzerinde kağıt etiketi olan ürün mü yıkanmış? Kim inceleyip bu kararı veriyor? Tüketici Hakem Heyeti ile bilirkişi raporunda görürsünüz hangi ürün yıkanmış... .! Gerekirse o t-shirtlerin 10 katı para harcayacağım ama sizin sahtekarlığınızı ortaya çıkaracağım... !

  • Markastok Temsilcisi10 Haziran

    Merhaba: Kullanılmış ve yıkanmış ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Bilgilerinize.

  • Markastok Temsilcisi07 Haziran

    Merhaba; Şikayetiniz ile ilgili olarak takip süreci başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde tarafınıza iletişim numaranızdan bilgilendirme yapılacaktır. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler