19 Aralık 2018
#11325298

Markastok.com 'dan Alınan Scooter Bot Su Geçirdi!

Bu kadar düşük seviyeli olan 2 firma görmedim. Epttavm'den su geçirmez bakın su geçirmez Scooter m5227t garantili bot aldım. Markastok firmasından. Giydim ertesi gün yağmur yağdı. Ayağım su içinde kaldı. Gün içinde gittim iade verdim. Scooter 'ya Scooter su geçirdi. E sonuç olarak iade sini istedim. İade Epttavm tarafından 4 iş günü içinde iade olur dendi. Sonuç ne 4 günü kardeşim Epttavm kendi magazinin arkasında, 21 gün sonuç bekleyecekmişim. 21 gün ne demek yasal suç resmen ya.


Yasalar 14 gün içerisinde koşulsuz bir şekilde istemediğin için iade edilebilir diyor. Ben ertesi gün iade etmişim. Ne ücret iadesi ne sonuç iki firmayı da aradım. Epttavm üstüne üstlük firmanın telefonunu bile vermedi. Kardeşim madem satıyorsun arkasında dur arkasında!


Gelelim Markastok 'a bu botu satıyorsun teşekkür ederiz. Ama neden satıyorsun? Ürünün sattığın, ürünün arkasında durmayacaksan neden satıyorsun? Su geçirdiğini söylüyorum. Bilemem incelenmesi gerekiyor cevabını alıyorum.


Severek aldığım botu ben neden iade edeyim, kar yağmur yağıyor spor ayakkabı ile dolaşıyorum neden iade edeyim, 21 iş günü neyini inceleyeceksiniz diyorum. Tek siz yoksunuz diyor. Satarken de para kazanırken de tek ben yokum herkese satıyorsun.

Samet Samet 3.670 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samet27 Aralık 2018

    1 haftadır markanın elinde zaten bekliyorum.

  • Markastok Temsilcisi27 Aralık 2018

    Merhaba Samet bey yetkili departman size gerekli bilgileri vermiştir.Ürünümüz garanti kapsamında olduğu için incelenmek üzere firmaya gönderimi sağlanmıştır.Belirtilen süre maximum süredir.Yetkili departmana tekrar bilgisi verilip en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Ziyaretçi Yorumları