02 Ağustos 2013

Markaristan.com Siparişim Olan Telefonun Yerine Başka Telefon Gönderdiler!

27. 07. 2013 günü www. markaristan. com dan Galaxsy s3 telefonu kapıda ödemeli olarak sipariş verdim .Ancak bana 29. 07. 2013 günü gönderdikleri telefon belirtilen telefonun dışında ve içerisinde faturası ve kendilerinin belirtilmiş olduğu telefona ait garanti belgesi de gelmedi .Aynı dakikada firma yetkililerine bilgi verildi saat 16. 00 dan sonra kargo geldiği için 30. 07. 2013 te bana göndermiş oldukları Imeka bilişim teknolojilerine gönderdim. Halen bana dönüş yapılmadı maddi manevi sıkıntıya girdim.

Vedat 480 Okunma

Cevaplar

  • Vedat 12 Ağustos 2013

    sayın yetkili 3 ağustos 2013 günü bana verilen cevapta Müşterimizin ürünü tarafımıza gelmiş fakat iade süreci ortalama 7 iş günü sürebiliyor.müşterimizin kayıtlarına baktığımızda henüz kargosu operasyon biriminde görünüyor çağrı merkezimizi arayıp süreci takip edebilir iade yapılacağı günden bir gün öncesinde müşterimiz aranıp iban bilgileri alınıyor ve hesabına iade işlemi yapılıyor.dediniz ancak halen bana dönüş yapılmadı ve ıban bilgilerim alınıp para hesabıma havale edilmedi. 7 iş gününde geçti rica etsem bu konuda bana yardımcı olurmusunuz iyi günler madur durumdayım suanda

  • Vedat 12 Ağustos 2013

    bana verilen cevapla uygulama farklı

  • Markaristan.com Temsilcisi03 Ağustos 2013

    Müşterimizin ürünü tarafımıza gelmiş fakat iade süreci ortalama 7 iş günü sürebiliyor.müşterimizin kayıtlarına baktığımızda henüz kargosu operasyon biriminde görünüyor çağrı merkezimizi arayıp süreci takip edebilir iade yapılacağı günden bir gün öncesinde müşterimiz aranıp iban bilgileri alınıyor ve hesabına iade işlemi yapılıyor.müşterimiz mesai saatleri içerisinde aranıp kendisi ile bu konu paylaşılacaktır.imeka bilişim ailesi olarak müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmaya devam edeceğiz.bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön