23 Temmuz 2013

Markapon.com'un Ürün Teslim Eziyeti!

28 Mayıs 2013 tarihinde, Markapon.com işbirliği ile Milliyet.com.tr fırsat dükkanı üzerinden 59 TL ödeyerek iPhone5 25'li aksesuar seti satın aldım. Üzerinden iki ay geçmiş olmasına rağmen, halen ürünün teslim edilmesini bekliyorum.

Telefon ile ulaşmak mümkün olmadığından, Markapon ile e-posta mesajları aracılığıyla ile kurabildiğim sınırlı yazılı iletişimde ise sürekli olarak ve sadece "Firmadan bilgi bekliyoruz" cevabını alabiliyorum.

Tedarikçi firmanın iletişim bilgilerini de vermediklerinden, kendim takibini yapamıyorum ancak, Markapon yetkililerinin de süreci sonlandırmak bir yana dursun, hızlandırmak adına bile herhangi bir girişimde bulunup bulunmadıklarından pek emin değilim.

Eren 92 Okunma

Cevaplar

  • Eren30 Temmuz 2013

    Markapon üzerinden bir daha hiçbir ürün ya da hizmet satın almayacağım. Hiç kimseye tavsiye etmiyorum ve de etmeyeceğim.

  • Eren30 Temmuz 2013

    Evet, aynı gün tarafıma bilgilendirme yapılmış ve parça eksikliği nedeniyle teslimatın gerçekleştirilemediği, ancak ertesi gün eksiksiz biçimde kesin çıkışının yapılacağı aktarılmıştır. Herhalde belirtmeme gerek yok, ama bu bilgilendirmenin üzerinden tam bir hafta geçti ve ürün halen ortada yok! Kim bilir, belki de bayram sürprizi yapmayı düşünüyorlardır. Bugün itibarıyla 63. gününe girdiğimiz bu süreçte, benim artık herhangi bir gerekçeyi kabul etmem mümkün değil. Parasını peşin ödeyerek satın aldığım ürünün bir an önce tarafıma teslim edilmesini talep ediyorum. Kaybettiğim eşeği bulmak dışında bir memnuniyetim olması da mümkün değil zaten...

  • Markapon.com Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Sayın Kullanıcımız, e-posta ile ulaşarak tarafınıza bilgi vermiş bulunmaktayız. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.markapon.com/destek veya [email protected]'a mail atabilir, 0850 532 21 60 nol.lu telefondan arayabilirsiniz. Saygılarımızla, MARKAPON

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön