02 Eylül 2013

Markapon.com'dan Satın Aldığım Saatin Kaplaması Soyuldu!

25.01.2013'de Markapon.com'dan aldığım Botticelli kol saatinin cildime temas eden bölgelerindeki kaplaması soyulmaya başladı. 24.06.2013' de durumu kendilerine fotoğraflı ve yazılı olarak bildirdim. Markapon.com firması firmanın telefonunu vererek konuyu kendileri ile görüşmem gerektiğini söyledi.

Dijital kurumsal isimli firma ile görüştüğümde, saatin kasasının garanti kapsamında olmadığını ve soyulmaların da kullanıcı hatası olduğu bilgisini verdiler. Cildime temas eden bölgelerin soyulmasının nasıl kullanıcı hatası olabileceğini sordum fakat tatmin edici cevap alamadım.

Bu güne kadar Markapon.com'a konuyu sürekli yazmama rağmen çözüm bulamadılar. Saatimde hala ilgili firmada ve iade edilmedi.

H. 63 Okunma

Cevaplar

  • Markapon.com Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Kullanıcımız, Gerekli bilgilendirme e-posta adresinizden tarafınıza yapılmışdır.Firmadan gelen bilgiyi de sizin paylaştık. Ürünü teknik servisde kontrol edildiği fakat saatde belirttiğiniz soyulmaların kullanımdan kaynaklı ve kasada garanti kapsamına girmediğini,firmanın belirttiğini size ilettik. Bunun dışında teknik servise biz müdahale edemeyeceğimizi tekrar belirtir Teknik servisle irtibata geçmenizi rica ederiz.Tedarikçi firmadanda size yardımcı olmalarını istedik. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

  • H.05 Eylül 2013

    Gelen mailde, saati aldıkları firma ile anlaşmalarının bittiğini, yardımcı olamayacaklarını, benim o firmayı arayıp hakkımı aramamı istiyorlar. Fakat ben saati Markapon' dan aldım ve onların kimden aldığı beni bağlamaz. Firma ile anlaşmaları bittiyse ve o firma yardımcı olmaya yanaşmıyorsa, Markapon benim zararımı telafi eder, o firmadan da karşılığını alabiliyorsa alır. Bu şekilde aracılık yapıp da herhangi bir sorunda aradan çekilmek ne kadar doğru?

  • Markapon.com Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Kullanıcımız, Gerekli bilgilendirme tarafınıza e-posta adresinizden yapılmışdır.Kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön