21 Eylül 2013 #2024972

Markapon.com Ürünler Çok Kalitesiz!

19-08-2013 tarihinde firmaya tek seferde verdiğim siparişim parça parça gönderilerek her seferinde ayrı kargo bedeli ödeyip beni zarara uğrattı. Gelen ürünlerse o kadar kalitesiz ki 1 kere bile kullanamadım.


10 katlı ayakkabılık Shoe Rack ürününü daha monte ederken parçaları kırıldı. Blue House BH551BS Setto Blender Seti ise ilk kullanımda plastik parçası kırılarak kullanılamaz hale geldi. Firma ile görüştüğümde 7 gün içinde iadesinin mümkün olduğunu söyledi. Bu ürünlerin garantisi yok mudur. Firma ben malı sattım, paramı aldım, gerisi beni ilgilendirmez demeye getiriyor. Markapon.com'dan şikayetçiyim.

Sibel 104 Okunma

Cevaplar

 • Sibel04 Ekim 2013

  Firmadan gelen ikinci cevapta da ısrarla Ürünün kullanıcı hatası sonucu kırıldığı ve birşey yapamayacaklarını yazıyor. Ürünün kullanıcı hatası sonucu kırıldığ fikrine nasıl ulaştıklarını çok merak ediyorum. Yaptığım tek şey blender'ı yerine yerleştirip düğmesine basmak. Nasıl bir hata yaptım da bu sonuç oluştu bana açıklayabilirler mi?. Madem daha ürünü görmeden doğrudan kullanıcı hatası diyorlar, bunu da biliyorlardır herhalde.. Kullanıcı hatası bu ürünü almak galiba )) Markapondan bir ürün alacakların bir daha düşünmelerini öneriyorum. Sibel Başaran

 • Markapon.com Temsilcisi03 Ekim 2013

  Sayın Kullanıcımız, e-posta ile tarafınıza bilgi verilmişdir.Kontrol etmenizi rica ederiz. Bilgilerinize, Saygılarımızla.

 • Sibel26 Eylül 2013

  El blender'ın rondo kısmı ilk kullanımda kırıldı. Kapak üzerinde ilgili kısma el blender takılıp düğmesine basılmak sureti ile çalıştırılmak istenmiştir. Kırılan plastik parça ile hiçbir temas dahi olmamıştır. Ancak firmanın cevabı kullanım hatasından dolayı olduğu için iade kabul edilmemektedir şeklinde olmuştur. Kırılan parçayı dahi görmeden, ne şekilde bir kırılma olduğunu değerlendirmeden böyle bir cevap yazmaları firmanın kalite anlayışının ne kadar gerilerde olduğunun göstergesidir. Bu zihniyette bir firmadan ürün almadan önce bir değil on kere düşünülmesi gerekir.

 • Markapon.com Temsilcisi23 Eylül 2013

  Sayın Kullanıcımız, e-posta ile ulaşarak tarafınıza bilgi vermiş bulunmaktayız. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.markapon.com/destek veya [email protected]'a mail atabilir, 0850 532 21 60 nol.lu telefondan arayabilirsiniz. Saygılarımızla, MARKAPON

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön