12 Eylül 2013 #2002148

Markapon.com Siparişim Hala Gönderilmedi!

17 Temmuzda Markapon.com 'dan sipariş verdiğim ürün hala kargoya verilmedi ve hala siparişim " Hazırlanıyor" olarak gösteriliyor. Firmaya mail attığımda "Talebiniz için teşekkür ederiz. Talebinizi aldık ve en kısa zamanda size yanıt dönüyor olacağız. " şeklinde ya da "Talebinizi tekrar tedarikçi firmaya ilettik ve en kısa sürede gönderinin tarafınıza ulaştırılmasını istedik." Şeklinde dönüş oluyor. En son olarak iade istediğimde " Talebinizi tekrar tedarikçi firmaya ilettik ve en kısa sürede gönderinin tarafınıza ulaştırılmasını istedik. " şeklinde dönüş oldu. Ne siparişim gönderiliyor ne de siparişim iptal ediliyor.

Hafize 117 Okunma

Cevaplar

 • Markapon.com Temsilcisi03 Aralık 2013

  Sayın Kullanıcımız Tutar iadesi yapılıp mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla

 • Hafize03 Aralık 2013

  Hala para iademi alamadım. Bu firmanın güvenirliği sorgulanmalı. 6-7 aylık bir süreçte nasıl iade yapılmaz, markaponun çalışma sistemi demek ki bu şekilde.

 • Hafize03 Aralık 2013

  Markapon hiçbir şekilde yardımcı olmuyor ve paramın iadesini de yapmıyor. Firmanın güvenilirliği sorgulanmalı.

 • Hafize21 Ekim 2013

  2013-09-23 tarihinde gelen 'Sayın Kullanıcımız, Tedarikçi firma adına sizden çok özür dileriz yaşanan gecikme için. Sizi daha fazla madur etmemeleri için firmadan acil iade onayını talep etmiş bulunmaktayız.' mailinden üzerinden bir ay geçti ama ortada ne ürün var ne de iade. Ben bu kadar kötü çalışan bir sistem görmedim.

 • Markapon.com Temsilcisi23 Eylül 2013

  Sayın Kullanıcımız, e-posta adresinizden tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmışdır.Kontrol etmenizi rica ederiz. Bilgilerinize, Saygılarımızla.

 • Hafize19 Eylül 2013

  Yine her zamanki klasik cevaplarını verdiler ve siparişim ne kargoya verildi ne de iptal edildi. Bir daha bu firmadan hiçbir şekilde ürün almam.

 • Markapon.com Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sayın Kullanıcımız, e-posta ile ulaşarak tarafınıza bilgi vermiş bulunmaktayız. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.markapon.com/destek veya [email protected]'a mail atabilir, 0850 532 21 60 nol.lu telefondan arayabilirsiniz. Saygılarımızla, MARKAPON

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön