04 Eylül 2013 #1993190

Markapon.com Sipariş Vereli 1,5 Ay Oldu Ürün Gelmedi!

17 temmuzda almış olduğum ürün hala ve hala gelmedi. Üstelik atmış olduğum maillere açıklayıcı hiçbir cevap verilmeyerek sadece talebiniz alınmıştır gibi klasik bir cevap veriliyor. Şayet bir işe girişilmişse bunun hakkını vermeli, eğer tedarikçi firmalarla sorun yaşıyorsanız bu sizin sorununuz ve tedarik edilemiyorsa müşteri bilgilendirilir ve ücreti iade edilir.


Markapon.com'a telefonla uğraşmak zaten mümkün değil gibi. Şimdi bu mesajıma da " müşteri maille bilgilendirilmiştir" gibi klasik bir mesaj yazmayın lütfen. Açıklamayı buraya da yazabilirsiniz...

Sevde 96 Okunma

Cevaplar

  • Markapon.com Temsilcisi08 Eylül 2013

    Sayın Kullanıcımız, İptal talebiniz firmaya iletilmiş olup bununla ilgili bilgilendirme e-posta adresinizden tarafınıza yapılmışdır. Kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

  • Sevde04 Eylül 2013

    Benim sipariş takip bölümünde gördüğüm yazı "hazırlanıyor"...17 temmuzdan beri üstelik..Bu zamana kadar çok alışveriş yaptım internetten ama ilk defa böylesi bir gecikme yaşıyorum..Ayrıca ne yazık ki bir kaç defa telefon açmama rağmen ulaşamadım, nedendir bilemiyorum açan olmuyor genelde..Zaten telefonla destek hattınızın olmadığı söyleniyor telefon açınca da..Tek iletişim yolu mail atmak..Bu da ne kadar doğru bilemiyorum..Neyse cevabınız için teşekkürler..En kısa sürede ürünü gönderemiyorsanız ücret iadesi dileğiyle...

  • Markapon.com Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Kullanıcımız, Sistemde gönderinin kargo takip numarası bulunmaktadır.Firmadan kontrolünü sağlamalarını istedik. Çağrı merkezimizden de yapmış olduğunuz telefon görüşmesine istinaden iade talebinizi de beraberinde tedarikçi firmamıza ilettik. Sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön