26 Mart 2013 #1706552

Markapon.com Müşteri Hizmetleri Diye Bir Şey Yok!

Markapon dan tatil fırsatı satın aldım. Ancak ailevi nedenlerden dolayı gidemeyeceğimden iptal edilmesini rica ettim. Öncelikle Markapon beni doğrudan acenteye yönlendirdi, kendisi muhatap olmadı. Bu fırsatı satın aldığım firma ve parama doğrudan el koyan da Markapon.


Dolayısıyla benim bu firma ile muhatap olmam gerekir diye düşünüyorum. Bu arada acenteyle görüştüm ve olumsuz yanıt aldım. Sonrasında sikayetvar a acentedan memnun olmadığımı ve nedenlerini yazdım. Ardından acente sahibi tarafımı arayıp beni yanıltıcılıkla suçlayıp bir güzel azarladıktan sonra hakarete varan konuşmalar yaptık. Şimdi burada suçlu kim, tabiki yine biz müşteriler! O kadar turizm acentesi varken Markapon!

Gülden 90 Okunma

Cevaplar

 • Gülden26 Mart 2013

  Markapon en son yazdığı bilgiyi en başta vermeliydi. Ama onlar ne yaptı bunun yerine bizi direk firma ile muhatap edip kendisi aradan sıyrıldı. Şimdi birde yardımcı olduk vs. gibi yalan ve yanıltıcı beyanlarda bulunuyorlar. Ayrıca iki tarafında sürekli vurguladığı gibi isim değişikliği konusunda hemen yardım edilmemiş uzun süren ısrarlar sonucunda zar zor iki gün sonunda bu değişiklik yapılmıştır. Acente den turun iptal isteğide öyle Markapon un idda ettiği gibi keyfi alınmamış, Markapon un çalıştığı acentenin yetkilisinin hakarete varan tehditvari tavrı sonrasında alınmış bir karardır. Bunu telefonda görüştüğümüz Markapon yetkilileri de çok iyi bilmektedir. Herhalde bu görüşmeler kayıt altındadır. Lütfen yanlış ve yanıltıcı yazılar yazmayalım!!!

 • Markapon.com Temsilcisi26 Mart 2013

  Merhabalar, Teklif detaylarında da belirtildiği gibi rezervasyon ile kayıt alındığı andan itibaren iptali söz konusu değildir. Gülden Hanım rezervasyon onayını Obrigado tura verdiği için acenta da konaklama ve uçak la ilgili ön ödemelerini yapmış oldugu ve iade alamayacağını bize bildirmiştir. Gülden Hanım'a bizde bu konuda yardımcı olmaya çalıştık ve işletme de yardımcı olmaya çalışmış.Yapılması çok zor olmasına ragmen Gülden hanımın isteği üzerine Otel de rezervasyon ismi değişikliği yapmışlar.Bir başka arkadaşlarının hizmeti kullanabilmesi ve yanmaması için fakat Gülden hanım daha sonra bunun da iptalini istemiş acentadan. Obrigado turdan bunun onayını alamadığımız ve onlarda haklı olarak ön ödemelerini yaptıkları içi maalesef üzülerek iadelerini yapamıyoruz. Saygılarımızla.

 • Gülden26 Mart 2013

  Bütün müşterilere otomatik olarak aynı cevabı veriyorlar. Firmanın bu sürece katkı yapacak veya bana yardımcı olacak hiçbir girişimleri yoktur! Bilgi verilmiştir otomatik cevabını kabul etmiyorum..

 • Markapon.com Temsilcisi26 Mart 2013

  Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.markapon.com/destek veya [email protected]'a mail atabilir, 0850 532 21 60 nol.lu telefondan arayabilirsiniz. Saygılarımızla, MARKAPON

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön