21 Eylül 2013

Markapon.com Gelmeyen Ürün!

İnternet sitesinden verdiğim sipariş elime ulaşmadı, nedenini araştırdım. Ürün kargo şirketinde görünüyordu. Kargo şirketini aradım (Yurtiçi kargo) Adres bulunamadığı için firmaya iade edilmiş. Halbuki yine aynı sipariş içinde verdiğim başka bir ürün 2 hafta önce yine aynı kargo firması tarafından yine aynı adrese ulaştırdı. Bu da ayrı bir şikayet konusu. Firmaya mesaj atıp ürünüm hakkında bilgi istedim, 2 hafta geçmesine rağmen hiçbir cevap yazılmadı. Parasını peşin aldıkları halde ürünüm hala elime geçmedi.

Sibel 80 Okunma

Cevaplar

  • Markapon.com Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın Kullanıcımız, 25901214438 referans nolu siparişe ait şikayetiniz tedarikçi firmaya iletilmişdir.Kontrolünün sağlanması istenmişdir ve e-posta adresinizden de tarafınıza bilgilendirme yapılmışdır.Kontrol etmenizi rica ederiz. Bilgilerinize, Saygılarımızla.

  • Sibel 23 Eylül 2013

    e posta ile tarafınıza bilgi verildi deniyor ama bana ulaşan bir mail yık

  • Markapon.com Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Kullanıcımız, e-posta ile ulaşarak tarafınıza bilgi vermiş bulunmaktayız. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.markapon.com/destek veya [email protected]'a mail atabilir, 0850 532 21 60 nol.lu telefondan arayabilirsiniz. Saygılarımızla, MARKAPON

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön