21 Nisan 2017

Markalove.com 8 Aydır İade Edilmeyen Para.

Bir online alışveriş sitesinden daha çok factoring firma mantığındalar (yüksek tutarlı alışveriş iadeleri aylarca hatta senelerce sürüyor tabi peşinden giderseniz) kesinlikle amatörce yönetilen bir site. Sitelerinde satmış oldukları orijinal tester adı altında replika parfümler için markalar birliğine ihbarda bulundum.

Can 1.709 Okunma

Cevaplar

  • Can02 Haziran 2017

    Markalove.com dünyaca ünlü bir web sitesinden lüks markaların izinsiz görsellerini kullanıp yarı fiyatı etiket giriyorlar (bu şekilde firma tarafından mağdur edildim 9 aydır iade bekliyorum) firma ile görüştüğümde Markalove ile bir bağlarının olmadığını izinsiz kullandıkları görselleri bir hafta içerisinde kaldırmaları için avukatları aracılığı ile ihtarname yolladıklarını belirttiler (firmaya şikayetimden 2 gün sonra Markalove izinsiz kullandığı lüks markaların görsellerini sitelerinden kaldırdılar.

  • Can23 Nisan 2017

    Şikayetim yayınlandıktan hemen sonra firma sahibi olduğunu iddia eden şahıs firma hattından arayarak ağza alınmayacak hakaretler ve tehtidlerde bulundu akabinde firma avukatları yazımı silinmemesi halinde bir nevi tehdit ihbarnamesini mail olarak yolladı, söylediğim amatör kelimesini geri alıyorum amatör bile değiller.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön