17 Nisan

Markafoni.com'dan Yanlış Ürün Gönderilmiş.

Mp03351065 numaralı siparişimde hatalı ürün gönderilmişir. Ve uygulanması talep edilen süreç satış sözleşmesinde uygun değildir. "4.5 satıcı, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur. "

Yukarıda belirtilen satış sözleşmesi maddesine uygun davranıp tarafıma yardımcı olunmasını rica ediyorum. Hatalı ürün yollayan Markafoni firmasının müşteri temsilcisi yetkilileri değişimin olmaması halinde para iadesi olacağı ifade etmektedir. (Para iadesini kesinlikle kabul etmiyorum).

Uzun zamandır takip ettiğim söz konusu saati aynı avantaj ve şartlarda tarafıma sağlamanız, memnuniyetimi kazanmanız, başka alışverişlerde de görüşmek dileğiyle.

Egemen F. 328 Okunma

Cevaplar

  • Markafoni.com Müşteri Temsilcisi17 Nisan

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için WhatsApp İrtibat Numaramız: 0535 036 1414 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön