31 Ekim 2016

Markafoni.com'dan Gelen SMS'ler Bıktırdı!

Kurumunuza üyeliğim bulunmaktadır. Gelen SMS bildirimlerinizden son derece rahatsızım! Keza SMS gelmemesi için üyelik işlemlerinden ayarlarımı değiştirdim ve 3172'e " Markafoni ret" diye defalarca yazdım. Ancak mütemadiyen SMS geliyor. Çağrı merkezini aradım, fakat bağlanmak ne mümkün! Saçma sapan bir sisteminiz var. Müşteri temsilcisine ihtiyacınız var ise bir an evvel gidermeniz prestijiniz açısından sağlıklı olacaktır.

Acilen üyeliği iptal edin! Datanızdan GSM numaramı pasif hale getirin! Sizden şimdiye kadar hiç alışveriş yapmadım, bu duyarsız çalışmalarınızdan dolayı da asla alışverişi düşünmem. Bu durumum çözümlenmediği sürece tarafımdan kurumunuza hukuki süreç başlatılacaktır. Beni taciz edercesine devamlı SMS gelmesi nedir? Tüm yolları denememe rağmen ısrarla bunu yapıyor olmanız iş ahlakına sığmaz! Tarafıma durumu çözümleyecek yetkililerin dönmesini istiyorum. Çözüm bulun!

Hatice 521 Okunma

Cevaplar

 • Hatice 04 Ocak 2017

  bir şey çözdüğünüz yok!

 • Hatice 01 Kasım 2016

  " Değerli Üyemizin siparişi hakkında " diye cümleye de başlamanız ne kadar ezbere iş yaptığınızın kanıtıdır. Ben sizden ürün almadım. Saçmalamayı bırakın artık. Çözüm bekliyorum!

 • Hatice 01 Kasım 2016

  Call center'e neden arayayım mı? MT'ye bağlanmak için telefon kulağımda mevsimler geçirmem gerek! Hala kalkmış, yok efendin şöyle yok efendim böyle. Yardımcı olacaksınız, olun. Hala smsleriniz geliyor. Özür dilemeyin, çözüm üretin! yeter artık! Tüm sosyal medyaya hakkınızda şikayette bulunacağım.

 • xMarkafoni.com Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön