16 Kasım 2015

Markafoni.com Yanlış Ürün Göndermiş.

Markafoni'den yaptığım sipariş bir sonraki gün siparişlerim için de görünmedi ve Markafoni'yi aradığımda siparişiniz var ama sistem hatası diye geçiştirdiler daha sonra siparişimi gördüm ancak bu seferde 38 istediğim ayakkabı 40 numara görünüyordu tekrar aradım ve sorduğumda bana verdikleri cevap bir şey yapamayacakları iptal edelim oldu. İptal edilen alışverişimin iade ücreti ise bana taksitle dönüyor. Gerçekten ben de çok kötü bir izlenim bıraktı bu ilgisizlik.

Burcu 182 Okunma

Cevaplar

  • xMarkafoni.com Temsilcisi17 Kasım 2015

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Siparişinizde seçmiş olduğunuz ürün numarası geçerli olmaktadır. Teknik olarak sistemimizde herhangi bir aksaklık bulunmamaktadır. Tamamlanmış olan siparişlerde değişiklik yapılamadığından dolayı, talep ettiğiniz ürün satışta ise yeniden sipariş verebilirsiniz. Para iadeleri Markafoni tarafından peşin olarak bankanıza ödenmektedir. Bankanız, taksitli alışveriş yaptığınız için yine kartınıza taksitli iade yapmaktadır. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

  • Burcu 17 Kasım 2015

    Markafoni den yaptığım sipariş bir sonraki gün siparişlerim için de görünmedi ve markafoni yi aradığımda siparişiniz var ama sistem hatası diye geçiştirdiler daha sonra siparişimi gördüm ancak bu seferde 38 istediğim ayakkabı 40 numara görünüyordu tekrar aradım ve sorduğumda bana verdikleri cevap bir şey yapamayacakları iptal edelim oldu iptal edilen alışverişimin iade ücreti ise bana taksitle dönüyor gerçekten bende çok kötü bir izlenim bıraktı bu ilgisizlik.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön