Markafoni.com Yanlış Ürün Göndermiş.

Burcu A. |

Markafoni'den yaptığım sipariş bir sonraki gün siparişlerim için de görünmedi ve Markafoni'yi aradığımda siparişiniz var ama sistem hatası diye geçiştirdiler daha sonra siparişimi gördüm ancak bu seferde 38 istediğim ayakkabı 40 numara görünüyordu tekrar aradım ve sorduğumda bana verdikleri cevap bir şey yapamayacakları iptal edelim oldu. İptal edilen alışverişimin iade ücreti ise bana taksitle dönüyor. Gerçekten ben de çok kötü bir izlenim bıraktı bu ilgisizlik.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  14:39

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Siparişinizde seçmiş olduğunuz ürün numarası geçerli olmaktadır. Teknik olarak sistemimizde herhangi bir aksaklık bulunmamaktadır. Tamamlanmış olan siparişlerde değişiklik yapılamadığından dolayı, talep ettiğiniz ürün satışta ise yeniden sipariş verebilirsiniz.

  Para iadeleri Markafoni tarafından peşin olarak bankanıza ödenmektedir. Bankanız, taksitli alışveriş yaptığınız için yine kartınıza taksitli iade yapmaktadır.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi

 • Burcu A.
  17 Kasım
  14:31

  Markafoni den yaptığım sipariş bir sonraki gün siparişlerim için de görünmedi ve markafoni yi aradığımda siparişiniz var ama sistem hatası diye geçiştirdiler daha sonra siparişimi gördüm ancak bu seferde 38 istediğim ayakkabı 40 numara görünüyordu tekrar aradım ve sorduğumda bana verdikleri cevap bir şey yapamayacakları iptal edelim oldu iptal edilen alışverişimin iade ücreti ise bana taksitle dönüyor gerçekten bende çok kötü bir izlenim bıraktı bu ilgisizlik.