19 Şubat 2013

Markafoni.com Yanlış Ürün Gönderip Standart Cevap Vererek Parayı Kullanıyor!

Sürekli kusurlu ve yanlış ürün gönderip parayı peşin alıp sonrada kartınıza iade ettik diyerek paranızı kullanıp parayı da iade etmiyorlar. İade değil değişim diyorsunuz tedarikte olmasına rağmen yok deyip karta yatırdık diyerek baştan savıyorlar. Paranızla rezil olmak ve sıkıntı yaşamak istiyorsanız siteden alışveriş etmek yeterli.

Belirlemişler standart yanıt baştan savmaya yönelik insanlarla dalga geçmeyi iyi yapıyorlar. Sorun çözümüne yönelik 1 şey yok. Yasal işlem başlatıp üyeliğimi de iptal edeceğim yeter artık. Yapamıyorsanız işinizi düzgün devam edipte insanları mağdur etmeyin.

Özlem 57 Okunma

Cevaplar

 • xMarkafoni.com Temsilcisi20 Şubat 2013

  Özlem Hanım’ın siparişi hakkında, Konu hakkında tarafınıza e-mail gönderimi sağlanmış olup, yanıt beklemekteyiz. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

 • Özlem20 Şubat 2013

  Hatalarınıza düzgün yapamadığınız işlere de yalanlarınızı eklemeyin bari....

 • Özlem20 Şubat 2013

  Kesinlikle kendileriyle tarafımdan bir görüşme yapılmamıştır kendilerini temize çıkarmak için yalan söylemektedirler.Helal olsun böyle çalışmaya devam edin ...

 • xMarkafoni.com Temsilcisi20 Şubat 2013

  Özlem Hanım’ın siparişi hakkında, Üyemiz ile talep ettiği siparişi hakkında detaylı bilgiler paylaşılmış, konu çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

 • Özlem19 Şubat 2013

  E-Mail yoluyla yapılan dönüş telefonla tarafınıza ulaşılamamıştır.

 • xMarkafoni.com Temsilcisi19 Şubat 2013

  Özlem Hanım’ın siparişi hakkında, Üyemize sistemdeki ve Şikayetvar sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşılamadığı için e-posta yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında her türlü sorunuz için “Destek” bölümümüzden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön