Markafoni.com Yanlış Ürün Gönderdi...

Haldun İ. |

09/08/2016 tarihinde yapmış olduğum sipariş numarası:MP0059** olan alışverişimde 2 parça ürün almıştım. Ürünler tarafıma ulaştığında almış olduğum iki adet nevresim takımlarından Galatasaray'lı olan nevresim takımı görsele uygun gelmemiştir, bunun üzerine faturamın üzerinde bulunan iade kısmından ürün değişikliği talep edip doğru ürünün gönderilmesi için değişim talebi kutucuğunu işaretlediğim halde tarafıma hiçbir bilgi verilmeden para iadesi yapılmıştır ve bununla birlikte satın almak istediğim ürün hala satıştadır. Madem değişim işlemini gerçekleştiremiyorsunuz neden öyle bir seçenek sunuyorsunuz insanlara bu demek oluyor ki karşılık veremiyorsunuz taleplere. Daha önce de sorun yaşadığım bu siteden alışveriş yapmak istememiştim ama aynı hatayı ikinci kez yaptım sanırım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Haldun İ.
  18 Ağustos
  15:26

  Otomatik cevap iş başında desenize bu seferde bir şey çıkmayacak şikayetimizden. İnsanların parasını işletmeye gelince en baştasınız tebrikler...

 • 18 Ağustos
  10:52

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi