Markafoni.com Yanlış Para Çekildi, İade Yapmıyor!

Çiğdem D. |

Markafoni'den 27 Mayıs 2016 tarihinde 1 adet toplam 175 TL'lik parfüm satın aldım ancak teknik bir arızadan dolayı sipariş bedelini 2 kere çekti. 10 gündür her gün arıyorum ve her defasında yanlışlıkla çekilen tutarın iadesini yapacaklarını belirtiyorlar. Hem ay sonunda 175 TL'me el koydular hem de hiçbir şekilde bir dönüş sağlamadılar. Asla ve asla bir daha alışveriş yapmayacağım ve yaptırmayacağım, yazıklar olsun. Güvenli olduğunu iddia ediyor, buyurun güven size. Ayrıca sizi aramalarımın telefon faturasını ödeyecek misiniz? İnsanda hediye alma şevkini, aldığı hediyenin anlamını yaşama şevki bile bırakmadınız. Bu yasa dışıdır.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çiğdem D.
  13 Haziran
  16:14

  firma ödememi yaptı, tEŞEKKÜR ederim. ancak online alışverişlerde en çok önemsediğim konu ödeme güvenliğidir. boşa giden 1 TL'de 175 TL'de benim için önemlidir. zaten olmaması gereken bir durum için firma ödememi yaptığı için güvenmek söz konusu değildir.

  bu yüzden yeniden alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

 • Çiğdem D.
  07 Haziran
  13:50

  Daha ne kadar hızlı çözüm için belirttiğiniz numarayı aramamız gerekiyor. Telefonları açmamak, şikayet var com da otomatik mesaj yollamakla olmuyor. ! 175 TL benim için değerli bir para, buna asla hakkınız yok

 • 07 Haziran
  13:42

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi