11 Şubat 2014

Markafoni.com Yanlış Gönderilen Ürün İadesi!

757973985***5 numaralı siparişimde yer alan eteği yanlış gönderdikleri yetmezmiş gibi herhangi bir şekilde bilgide verilmedi. Bugün canlı destek ile görüştüm ve ürün durumu hakkında bilgi almak istediğimde kargomun henüz ulaşmadığını söylediler.

Gönderi takip numaram gerekliymiş diğer alışveriş siteleri isim ile kargo sorgulaması yaparak kargo veya ürün hakkında bilgi verebilirken Markafoni.com'un yardımcı olmaması gerçekten çok gülünç!

Müsait olamadığımı ve gönderi takip numarasının yanımda olmadığımı iletmeme rağmen hiç bir şekilde yardımcı olunmadı. Ürünü hem yanlış gönder hemde yardımcı olma davranışını hiç etik bulmadım, bir daha asla alışveriş yapmayı düşünmüyorum ilgi alaka "sıfır".

Merve 111 Okunma

Cevaplar

  • xMarkafoni.com Temsilcisi12 Şubat 2014

    Merve Hanım’ın siparişi hakkında, Üyemiz ürünü göndermiş olduğu kargo firmasına ait kargo gönderi kodunu tarafımıza ilettiği takdirde gerekli kontroller yapılacak ve kendisine işlemi hakkında detaylı bilgi iletilecektir. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki link üzerinden bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  • Merve 11 Şubat 2014

    yalan yanlış bilgi veriyorsunuz siparişim 10/02/2014 sabah saatinde tarafınıza ulaşmış sorduğumda kargonuz bize ulaşmadı bilgisini veriyorsunuz kontrol dahi yok. Değişim için gönderdiğim ürünü şuanda benden onay almadan iptal işlemini yapmışsınız. İptal ederken kime sordunuz? Bilgi verdiniz mi? onay aldınız mı? değişim için gönderildi!!!

  • xMarkafoni.com Temsilcisi11 Şubat 2014

    Merve Hanım’ın siparişi hakkında, Üyemizin göndermiş olduğu ürünü tarafımıza ulaşmamıştır. Ürün tarafımıza ulaştığında üyemizin talebine göre işlemler gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki link üzerinden bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön