Markafoni.com Ürünümün Kargolanma Süresi Dolmasına Rağmen Kargolanmadı.

Sema Ö. |

24.08.2016 tarihinde aldığım siparişim 1 Eylül tarihinde kargolanma bilgisi olmasına rağmen kargoya verilmesi hala temin ediliyor ibaresi var. 3 kere müşteri temsilcisini aradım üçü de sözde yardımcı olacaklarını söylediler ne ulaşan var, ne de siparişim kargo landı. Kargoya verilmezse iptal edeceğim bilgisini paylaştım kimse ilgilenmiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sema Ö.
  06 Eylül
  17:35

  Ben ekibinizi 3 kere aradım mail yoluyla her üçüde bilgi aktarıcağını söyledi 3 gün oldu mail ile bilgi gelmedi bu kabalık ve ilgisizliğinizi gidermeniz için artık benim değil sizin bana ulaşmanız gerek buradan numara paylaşmanız çözüm bulduğunuz anlamına gelmiyor 1 ii günü daha doldu hala tedarik ediliyor yazıyor bilgi vermek yerine çözüm üretmenizi ve bana iletişimi mail ile değil çözüm üreterek telefon yoluyla sizin vermenizi rica ediyorum sizi arayarak hatlarda beklemek benim görevim değildir bilginize ben bu hizmeti bedava almıyorum ücret ödediğim ürünü istiyorum bana sanki bir şeyleri hediye ediyormuş gibi aramamı lütfen söylemeyin.

 • 06 Eylül
  16:54

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi