Markafoni.com Ürünüm Gelmedi...

Ercan A. |

01.06.2016 tarihinde Markafoni.com'dan bebek bezi siparişi verdim ve bu güne kadar hala siparişim gelmedi. Ürünümle ilgili bilgi de alamıyorum. Kargo takip numarası yok. Yurtiçi Kargo ile çalışıyorlar. Yurtiçi kargoyu arıyorum adıma bir kargo olmadığını söylüyorlar. Markafoni.com'a telefon ediyorum. Müzik sesinden başka bir ses duyamadım henüz. Bütün bu hizmetlere cevap veremeyen Markafoni.com mütemadiyen telefonuma kampanya mesajı göndermeye devam ediyor. İsteğim bir an önce bedelini ödediğim ürünüme kavuşmaktır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan A.
  20 Haziran
  23:39

  Merhaba;
  Üyeliğimin iptal edilmesi hususunda ivedi desteğiniz rica ederim

 • Ercan A.
  12 Haziran
  01:25

  Bi aykkabı, kıyafet, elektro. Eşya falan olsa ne kadar sinirlensemde anlam verebileceğim ama bir bez yahu yetkili birisi beni arasa konumumu istese en yakın bakkalı arayıp şu adama bi çocuk bezi gönderin hesabınıza parayı yatırıyorum dese çözülür. En acemi düşünceyle.
  Ama iptal etmiyorum çocuk çişini söylese genede alacağım o bezi bi nevi eylence oldu bana takip edin. Gelişmeleri yazacağım

 • Ercan A.
  12 Haziran
  01:22

  Sonra emel hanım diye biriyle telefonda görüşüyoruz. Kurye firması olSonra emel hanım diye biriyle telefonda görüşüyoruz. Kurye firması olmamış yurtiçi veya MNG kargoya verilmiş fakat ortada bir takip numarası yok. Emel hanım sağ olsun her gün arayıp bilgi veriyor fakat kızcağızın alabildiği bir bilgi yok ki bana versin. her gün takip ettiğiniz söylemek için arıyor. Bu arada mobil ve internet uygulamasında kargoya verildiği haricinde bir bilgi yok. Tüm bu seferberliğin konusu ney bebek bezi:)))) Gönderemiyorlar arkadaş gönderemiyorlar. Devam ediyorum

 • Ercan A.
  12 Haziran
  01:14

  1 Haziran günü sipariş verdim 7 Haziran'a kadar ürünün elimde olacağı bilgisi verildi.
  12 hazirandayız henüz kargo takip No.. dahi yok yani ürün nerede ne durumda bilmiyorum.
  Bu süre zarfında;
  Didem hanım adında biri mail attı
  kübra hanım adında biri mail attı
  tarık bey adında biri mail attı
  neslihan hanım adında biri mail attı
  Bu maillerin genel ana teması özür, sürecin değerlendirileceği, en kısa sürede çöüm sağlanacağı hangi konuda gönderilecek bebek bezi konusunda:))))
  Arif bey adında biri ile telefonda görüştüm yurtiçi kargoyla gönderecektik fakat olmamış hızlandırmak adına bir kurye firmasıyla gönderiyorlardı. Devam ediyorum

 • Ercan A.
  12 Haziran
  01:05

  Eylence devam ediyor:)))
  Cuma günü tarık adında bir beyden mail geldi yaşanan bu durumdan dolayı üzgün olduklarını talebime ait kayıt oluşturulmuş konu ile ilgili araştırmlar yapılıp en kısa sürede bana bilgi vereceklermiş:)))) Bebek bezi siparişim için gerekli araştımalar yapacaklar
  Yine cuma günü neslihan adında bir hanım mail atmış yurtiçi kargoya ürünümğn verildiğini fakat sitedeki yenileme dolayısıyla kargo takip No.. verilemiyormuş:))
  kısa bir özet geçeceğim birazdan

 • Ercan A.
  08 Haziran
  15:56

  Bana ürünümün kargoya verildiğini söyleyen didem uçar ve kübra tekin kişilerinden mailler geldi yoğunluktan dolayı kargo numarası verilemiyormuş. Yurtiçi kargoyu aradığımda adıma hala bir gönderinin olmadığını söylüyorlar.

 • Ercan A.
  07 Haziran
  14:14

  Daha hızlı çözüm için şu numarayı yazmayın yahu. Görünce bile sinirleniyorum. Orada birisine ulaşabilsem ben buraya neden yazayım sorunumu.

 • 07 Haziran
  11:56

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi