20 Ekim 2016

Markafoni.com Ürünü Teslim Etmiyor.

Mp00989134 numaralı siparişim 17.10.2016 tarihinde kargoya verilmesini gerekmesine rağmen hala kargoya verilmedi. Hesaplarımı kontrol ettiğimde 2 ürünün parasının iadesinin geldiğini gördüm. Twigy firmasından daha öncede aynı sorunu yaşamıştım. Tedarik edemeyecekleri ürünleri stoklarda göstermekte ve sonra iptalini sağlamaktadırlar. Sırf bu yüzden tüm siparişimi iptal ettim. Bu firmanın Markafoni'ye karından çok zararı vardır. Siparişlerimi kontrol ederseniz ya da şikayetlerime bakarsanız daha önce de aynı şekilde sorun yaratmışlardır.

Yaşanan mağduriyetimi nasıl giderirseniz bilmem ama geleceğini düşündüğüm ürünler hediye edeceğim ürünlerdi. Markafoni'yi tercih etmek istemiyorum artık.

Sibel 448 Okunma

Cevaplar

  • xMarkafoni.com Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön