07 Mayıs 2013

Markafoni.com Üründen Alarm Çıkarılmamış!

Sipariş ve geliş süresinde o kadar yaşadığım sorunun üzerine bir de üründeki alarmı çıkarmadan göndermişler.

Sultan 73 Okunma

Cevaplar

 • Sultan 09 Mayıs 2013

  ayy lütfen artık sırf cevap verdik olmak için aynı şeyleri yazıp daha fazla sinirlendirmeyin beni.

 • xMarkafoni.com Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Sultan Hanım’ın siparişi hakkında, Müşterimizle talep ettiği konu hakkında tüm detaylı bilgiler yazılı ve sözlü olarak aktarılmıştır. Gerekli işleyişin gerçekleşebilmesi için üyemize aktarılan süreç doğrultusunda işlemlerin yapılması istenmektedir. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/support/technical/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

 • Sultan 08 Mayıs 2013

  Çözüme ulaşmadı,hiçbir şekilde yaşadığım mağduriyet giderilmedi dilerseniz gönderin dendi.Bunu bende akıl edebiliyorum hem zamanımdan hem işgücümden gitti,bir dahada asla alışveriş yapmam!!!

 • xMarkafoni.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sultan Hanım’ın siparişi hakkında, Müşterimizle talep ettiği konu hakkında sipariş edilen ürün tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli işlemler yapılacak olup detaylı bilgiler paylaşılmış, konu çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/support/technical/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön