28 Ekim 2016

Markafoni.com Üründe Deformasyon!

20109039grcw-gri kodlu ayakkabımı oldukça yüksek oranda ücretle aldım fakat kısa süre içinde deformasyon oldu. Markafoni'yi arayıp bu ürünün garantisi olup olmadığını sordum. Baktılar ve olduğunu söylediler. Hemen göndermem halinde ürünü ilgili firmaya göndereceklerini ve gelişmelerin 20 gün içerisinde belli olacağını ve bana telefonla bilgi vereceklerini söylediler. Yaklaşık on beş gün olmuştur hiçbir açıklama yapmadan ürünü bana geri göndermişler içinde sadece değişim şartlarının yazıldığı bir kağıt vardı.
Ben değişim değil garanti kapsamında ürünümün firmaya gönderilmesini talep etmiştim. Firmaya mail attım mailime cevap vermiyorlar. Telefon açtım telefonlara bakan yok. Artık Markafoni'den alışveriş asla yapmayacağım. Sattıkları ürünün arkasında durmadılar ve Oradan daha önce aldığım ürünlerin geçmiş siparişlerini göremiyorum. Bir ilgisizlik ve sorun var güvenim sarsıldı.

İnci 992 Okunma

Cevaplar

  • İnci30 Kasım 2016

    Hoka marka ayakkabıyı Markafoni'den aldım ve yukarıdaki gerekçelerle firmaya gönderdim fakat bana bizim ürünümüz hatalı olamaz üç kez kontrol yapıyoruz diyerek matbu çoğaltılmış bir yazıyı da içine koyarak tekrar geri göndermişler. Tabi ki böyle olmasına şaşırmadım. Çünkü ciddi bir firma olsaydı ürünün arkasında dursa idi en azından beni dinlerdi ya da telefonla irtibata geçerdi. Bir daha Hoka markasını duymak dahi istemiyorum. Ona verdiğim paraya acıyorum daha güvenli alışverişler yapacağımız günleri ümid ederek hakkımı arayacağımı dile getiriyorum.

  • İnci28 Ekim 2016

    20109039grcw-gri kodlu ayakkabımı oldukça yüksek oranda ücretle aldım fakat kısa süre içinde deformasyon oldu. Markafoni'yi arayıp bu ürünün garantisi olup olmadığını sordum. Baktılar ve olduğunu söylediler. Hemen göndermem halinde ürünü ilgili firmaya göndereceklerini ve gelişmelerin 20 gün içerisinde belli olacağını ve bana telefonla bilgi vereceklerini söylediler. Yaklaşık on beş gün olmuştur hiçbir açıklama yapmadan ürünü bana geri göndermişler içinde sadece değişim şartlarının yazıldığı bir kağıt vardı. Ben değişim değil garanti kapsamında ürünümün firmaya gönderilmesini talep etmiştim. Firmaya mail attım mailime cevap vermiyorlar. Telefon açtım telefonlara bakan yok. Artık Markafoni'den alışveriş asla yapmayacağım. Sattıkları ürünün arkasında durmadılar ve Oradan daha önce aldığım ürünlerin geçmiş siparişlerini göremiyorum. Bir ilgisizlik ve sorun var güvenim sarsıldı.

  • xMarkafoni.com Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön