Markafoni.com Ürün Kargo Poşetinden Çıkmadı Deyip İademi Yapmıyorlar!

Özlem B. |

Markafoni.com'dan bir etek ve bir yelek satın aldım. Ürün 21/11/2015 tarihinde bana ulaştı 23/11/2015 tarihinde iadesini yaptım. Kargo takip numarasından ürünün alınmış olduğu görünüyor fakat bana denen şu ki paketin içinden yelek çıkmadı. Bunun neticesinde Yurtiçi Kargo ile görüştüm paketin teslim edildiğini söylüyor.

Fakat ne kargo firması, ne de Markafoni gramaj almadığı için ben ürünü iade ettiğimi ispatlayamıyorum. Göndermediğim bir ürünü gönderdim diye iddia etmem! Yıllardan beri yaptığım yüzün üstündeki alışverişten bunu görebilirsiniz gramaj alınmadan iade alındığı için ürünü torbaya koyduğumu ispat edemiyorum bu Markafoni ve Yurtiçi Kargo'nun hatasıdır ve cezası bana kesiliyor!

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem B.
  06 Haziran
  11:10

  Benim müşterilere tavsiyem ürünleri birkaçtanesini bir arada değil teker teker iade etmeleridir yoksa poşetten çıkmadı diyorlar ama tek tek iade ederseniz kargo fişi elinizde olacağından sorun yaşamazsınız

 • Özlem B.
  06 Haziran
  11:05

  Bu işlem nasıl netilecendi diyecek olursanız Markafoni poşetten çıkmadı dedi, Yurtiçi Kargo biz teslim etti dedi sonuç olarak ben mağdur oldum, hiçbir şey ispatlıyamıyorsunuz ve sizin paranızın üstüne yatıyorlar

 • Özlem B.
  22 Aralık
  16:51

  Tarafıma geri dönüş olmamıştır

 • 15 Aralık
  10:45

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi