Markafoni.com Ürün Eksik Geldi, Arkasında Durmuyorlar...

Yasmin G. |

20 haziran'da birkaç ürün sipariş ettim. Güya bayramdan önce gelecekti, hatta söz verdiler, gelmedi. Bayramdan tatilden sonra pakete ulaştım. Paketten bir ürün eksik çıktı. Bunu temmuzdan beri her hafta Markafoni.com'u arayıp, mail yolladığım ve Facebook sayfasına dile getirdiğim halde bana her seferinde verilen cevap ilgileniyoruz size dönüş yapılacaktır. 30 TL'lık bir ürün için yalan söyleyecek değilim. Aradan iki ay geçti her hafta aradığım halde bana geri bildirim yapılmıyor. Yönetici ile konuşmak istiyorum diyorum, tamam aratacağız söz veriyoruz diyorlar ama yönetici bile aramıyor. Hem ürünler geç geldi hem eksik hem de aradan 2 ay geçti hala bir cevap yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasmin G.
  01 Eylül
  11:17

  Kendi olanaklarım ile 2 ay boyunca sizden cevap almaya calistim, en son Sikayetvar.com a yazdiktan bir son sonra bana dönüş yaptiniz. Niye buraya aktarmak zorunda kaldım. Niye daha önce cevap verilmedi?

 • 29 Ağustos
  09:15

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi