11 Nisan 2013

Markafoni.com Teslimat Yapılmıyor!

49165492056472 nolu siparişimin kargolanma tarihi 10.04.2013 olmasına karşın hala sipariş aşamasında görülmekte. Bu hizmet kusurlarını gerek "canlı destek" gerek "bize ulaşın" bölümünden belirtmiş olsam da cevap verilmemekte ya da şikayet formu oluşturun şeklinde karşılık verilmektedir. Anlaşılan şudur ki firma tarafından tedarik edilemeyen ürünler internette yoluyla satışa çıkarılmıştır.

Bu durumda müşteri, mağdur edilmiştir. Herhangi bir ödemede yahut iade koşullarını gerçekleştirmede dahi herhangi bir sorun çıkarmayan bir müşterinin maruz bırakıldığı muamele, 4077 sayılı kanunun ilgili hükümlerini ihlal niteliği taşıdığı gibi dürüst ticaret anlayışından da yoksundur.

İmge 66 Okunma

Cevaplar

 • xMarkafoni.com Temsilcisi12 Nisan 2013

  İmge Hanım’ın siparişi hakkında, Müşterimizle talep ettiği konu hakkında detaylı bilgiler paylaşılmış, konu çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/support/technical/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

 • xMarkafoni.com Temsilcisi12 Nisan 2013

  İmge Hanım 'ın siparişi hakkında, Müşterimize mail yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Üyemizin tarafına iletilen geri dönüş mailine cevap verilmesi beklenmektedir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında her türlü sorunuz için “Destek” bölümümüzden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/support/technical/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

 • İmge 12 Nisan 2013

  www.sikayetvar.com sitesine vermiş olduğum telefon numarası doğru olup, bu husus sözkonusu sitenin telefona gönderilen doğrulama mesajı ile de teyid olunmuştur. Ayrıca markafoni adlı firmadan ne mail yoluyla ne de başka bir suretle herhangi bir bilgilendirme yapılmamış, tarafımla iletişime geçilmemiştir. internet sitenize yapmış olduğum şikayete matbu şeklinde yazılmış olan cevap; doğruları yansıtmadığı gibi geçiştirme mahiyeti taşımaktadır.

 • xMarkafoni.com Temsilcisi11 Nisan 2013

  İmge Hanım 'ın siparişi hakkında, Müşterimize sistemdeki ve Şikayetvar sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşılamadığı için e-posta yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında her türlü sorunuz için “Destek” bölümümüzden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/support/technical/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön