Markafoni.com Temin Edilmeyen Ürünler.

Merve Ç. |

Siparişimi 27.09.2016 tarihinde oluşturdum, tahmini kargoya verilme süresini 28.09.2016 olarak belirttiler. Bilgim dışında 06.10.2016 tarihinde siparişlerimden 1 tanesinin iptalini sağladılar müşteri hizmetlerinin aradığımda ilgisiz personeliniz beni uzun süre hatta tutarak sorunumu çözmek yerine üzgün olduğunu belirtti, bir ürün iptalidir en azından diğerleri gelir diye düşündüm fakat bugün tekrardan siparişim ne durum da baktığımda şok oldum onlarda yine bilgim dışında iptali sağlanmış. Hayatım boyunca bu kadar kalitesiz bir firma görmedim müşteri hizmetleriniz vasat stokta kalmayan ürünler ile insanları oyalanmaktan utanmıyor musunuz çok merak ediyorum 15 gündür ürünlerin gelmesini bekliyorum. Bilgi verilmeksizin ürün iptali sağlıyorsunuz. Hayatım boyunca bundan sonra www.markafoni.com giriş bile yapmayacağım şirkete olan güvenim sıfır! Umarım mantıklı bir dönüş olur.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve Ç.
  14 Ekim
  23:14

  İyi akşamlar,

  markofoni ekibi olarak yazdığınız cevaba istinaden 2 gündür dönüşünüz olmadı... . Müşteri hizmetleriniz ve sorun çözme hızınız yorumsuz.

 • 12 Ekim
  09:58

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi