12 Nisan 2013

Markafoni.com Siparişleri Yanlış Adrese Yolluyor!

Markafoni.com adresinden yaklaşık bir ay önce bir ürün aldım. Adresi tam belirtmeme rağmen Ünye/Ordu yerine Ordu merkeze yolladılar.

04.04.2013 tarihinde yaptığım alışverişte ise ürünüm bu sefer Ordu'nun Fatsa ilçesine gönderiliyor. İletişim kurduğumda ise bana hazır şablon mesajları gönderip adresi düzgün yazmam isteniyor. Hatalarını kabul etmemeleri ve hiçbir şey yokmuş gibi davranmaları beni rahatsız ediyor.

Özge 62 Okunma

Cevaplar

 • xMarkafoni.com Temsilcisi05 Ağustos 2013

  Özge Hanım’ın siparişi hakkında, Üyemizin siparişi hakkında teslimat nüshası kayıtlı olan e-mail adresine iletilmiştir. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

 • xMarkafoni.com Temsilcisi27 Temmuz 2013

  Özge Hanım Yaşadığınız sorun tekrar kontrol edilerek en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

 • Özge27 Temmuz 2013

  Çözüm sürecinde Markafoni.com firmasının daha memnun ve ikna edici bir tavır takınmasını beklerdim.

 • xMarkafoni.com Temsilcisi12 Nisan 2013

  Özge Hanım’ın siparişi hakkında, Müşterimizle talep ettiği konu hakkında detaylı bilgiler paylaşılmış, konu çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/support/technical/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön