03 Mayıs 2013

Markafoni.com Siparişim Kargoda Kaybolmuş Takip Nosunu Vermiyorlar!

Markafoniden vermiş olduğum siparişimin Yurtiçi kargoda kaybolduğu, bu sebeple 10 gün beklemem gerektiği, 10 günün sonunda kargom bulunmazsa paramın iade edileceği bilgisi verildi. Yurtiçi kargodan sorgulatabilmek için kargoya teslim ettikleri sipariş takip nosunun verilmesini istedim, sipariş takip numaramı yada fatura numaramı vermiyorlar!

Markafoni bu bahaneler altında yüklü miktarda yapmış olduğumuz alışveriş ücretlerini kullanıyor mu diye düşünüyoruz.

Sorunun en kısa sürede çözülmesini istiyorum.

Birgül 236 Okunma

Cevaplar

 • Birgül06 Mayıs 2013

  Siparişimle ilgili yaşanan sorun sebebiyle müşteri temsilcilerini her aradıgımda her temsilci farklı bilgi veriyor. Biri siparişiniz kaybolmuş derken, diğeri kargo firmasından kaynaklı sorun var mutlaka 48 saat içinde çözüme ulaştırıp bilgilendirecegiz diye taahhüd veriyor ama bilgilendirme yapılmıyor.Kargo gönderi kodunu verin madem öyle diyorum, gönderi kodunu da veremiyorlar. Bu ne şaibeli iş! Sorunun çözülmesini istiyorum artık.

 • Birgül06 Mayıs 2013

  Maksimum 48 saat içinde size kargonuzun durumunu bildireceğiz demelerinin üzerinden tam 3 gün geçti ancak hala markafoni tarafından geri dönüş yapılmadı!

 • Birgül03 Mayıs 2013

  paylaşıldığı gibi konu henüz "çözüme ulaştırılamamıştır." Markafoni şikayet biriminden az önce arandım. süreçle ilgili zaten bildigim bilgiler tekrar edildi: kargonun yurtiçi kargo firmasına verildigi ancak 1 Mayıs 2013 tarihiyle ne oldugunun bilinmedigi bilgisi verildi. Kargo kaybolmamış olabilir, maksimum 48 saat içinde çözüme ulaştırılacaktır,dendi. Lütfen, sorun çözülmediği halde konu çözüme ulaştırılmıştır gibi ifadeler kullanmayın. Siparişimin hala kargo takip nosu yok, dolayısıyla akibeti hala belli değil.

 • xMarkafoni.com Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Birgül Hanım’ın siparişi hakkında, Üyemiz ile talep ettiği konu hakkında detaylı bilgiler paylaşılmış, konu çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Markafoni Ekibi Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm ve Markafoni hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. http://www.markafoni.com/cms/destek/ Daha hızlı çözüm için 444 1 VIP (444 1 847)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön