Markafoni.com Sipariş Teslim Edilmiyor.

Fırat B. |

01 Temmuz 2016 tarihinde verdiğim siparişin teslim edilme tarihi 08 Temmuz 2016 olmasına rağmen siparişim hala sitenin sayfasında tedarik edilmektedir diye yazıyor. Facebook üzerinden iki ayrı tarihte mesaj yazdığımda ise siparişin hazırlandığı gibi asılsız bilgiler verilmektedir.

Siteye sorunumu ifade etmek için doldurduğum iletişim formu hiçbir şekilde kabul edilmemekte, telefona canlı muhatap çıkmamaktadır. Siparişin hemen teslim edilmesi için gerekli çalışmanın yapılmasını istiyorum. Ürünü göndermeyecekler ise ücret iadesinin geciktirilmeden yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fırat B.
  17 Temmuz
  23:46

  Siz yalan söyleyen bir firmasınız. Çok iyi bir firmadan nasıl bu kadar kısa sürede, bu kadar kötü bir firma haline geldiniz anlamak çok zor. Siparişin teslim tarihi üzerinden 10 gün geçti dalga geçer gibi hala bekleyin diyorsunuz. İstemiyorum ürünleri, ücret iadesini yapın. Alışveriş yaptığıma bin pişman ettiniz. Lanet olsun size de sizin gibi insanları aldatan firmalara da...

 • 17 Temmuz
  10:15

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi