Markafoni.com Sipariş İptali Sonucu Para İadesi Yapılmıyor!

Burak Ü. |

Sitenizden 18.07.2016 tarihinde u. S Polo markalı biri 74.98 TL diğeri 64. 98 TL fiyatlı 2 adet gömlek siparişi verip daha sonra bu gömlekleri almaktan vazgeçip siparişi iptal ettim. 19.07.2016 tarihinde sipariş iptali sonucu yapmış olduğum ödemenin kartıma iadesini yapıldığına dair e-mail aldım. Bu e-mailin akabinde kredi kartıma 74.98 TL'lık bir ücret iadesi yapıldı. Fakat 64.98 TL'lık diğer siparişimin ücreti ödenmedi aynı gün içerisinde müşteri hizmetlerine durumu bildiğimde bana her iki ödemenin de yapıldığını belirttiniz.

Sizden bankaya yapmış olduğunuz ödemenin dekontunu talep ettim gün içerisinde dekontun e-mail adresime gönderileceği söylendi. Fakat 1 haftadır her gün sizi arayıp dekont istememe rağmen hala bir dekont gönderilmedi. Sipariş iptalinin üzerinden 8 gün geçmesine rağmen 64.98 TL kredi kartıma yatırılmamıştır. Sizden en kısa sürede bu ücretin tarafıma iadesini istiyorum!

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  09:14

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi