Markafoni.com Sipariş Bekletildi Ve Sonrasında İptal Edildi...

Hasan Fırat D. |

14.08.2016'da yapmış olduğum alışverişin tahmini teslim tarihi olarak 15.08.2016 belirtildi. 17.08.2016'da hala kargoya verilmediğini görüp müşteri hizmetlerini aradım. Kampanya bitim tarihinden sonra 7 iş günü içerisinde gönderileceği söylendi. 25.08.2016 olarak gün verildi. Dün mesai saatleri bittikten sonra siparişin hala kargoya verilmediğini görüp tekrar müşteri hizmetleriyle irtibata geçtim.

Bana bir ürünümün barkod problemi olduğunu,26.08.2016'da şirketten yenisinin beklendiğini ve siparişin öyle kargoya verileceği söylendi. Bugün sipariş takibi için siteye girdiğimde ürünün iptal edildiğini gördüm. Bu süreç zarfında bana en ufak bir bilgi verilmediği gibi müşteri hizmetlerini aradığımda şikayet talebi oluşturulduğu söylenip geçiştirildi.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  12:56

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi

 • Hasan Fırat D.
  26 Ağustos
  12:50

  Sorunlu ürünü satışa koymak, ödemiş olduğum ücreti 12 gündür şirketin kullanmış olması, bu kadar süredir bekletilmek benim değil sizin sorumsuzluğuzdan kaynaklı. Ürünümün iptalini değil, hazır olduğu söylenen diğer 5 ürünün kargolanıp, sorunlu ürünün halledilip tarafıma gönderilmesini istiyorum. Çünkü bana bahsi geçen ürünün firmasından ürünün yenisi beklendiği ve o yüzden bu kadar bekletildiğim söylendi. Bu kadar beklemiş olmamın, hiçbir şekilde haber verilmeksizin siparişimin iptalinin oluşturduğu mağduriyetimin bir şekilde giderilmesini istiyorum
  .