Markafoni.com Sepete Eklediğimde Fiyatı Artan Ürünler...

Özlem Z. |

24.06.2016 günü Markafoni.com'dan alışveriş yapmak üzere sepetime ürün ekledim. Alışverişimi tamamlayacağım sırada 2 ürünün sepet eklenince fiyatının artmış olduğunu gördüm. Markafoni müşteri hizmetlerini aradım ve görüştüğüm yetkili ürünün ve sepetin ekran görüntüsü alıp mail atmamı istedi. Dediklerini yaptım. Birkaç saat sonra başka ürünlerin de fiyatının arttığı gördüm hatta sepetimdeki bir elbisenin (İlk fiyatı 20 TL idi) Fiyatının 125 TL çıktığını ve sepetimden düştüğünü gördüm.

Siteye baktığımda ürün tükenmiş görünüyordu. Bir süre sonra Tükendi ibaresi kalktı ve 125 TL'den satıştaydı. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım tekrar ekran görüntüsü ve mail istediler denileni yaptım ve bugün sepette kalan 1 pantolonu almak üzere girdim pantolon da sepetten düştü. Satış politikaları gerçekten kötü. İnsanları kandırmaya yönelik fiyatları koyup almak istediğinde türlü oyunlar!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  11:17

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi