Markafoni.com Satın Aldığım Ürünü Kargolamadılar.

Cansu B. |

23.08.2016'da 24 saatte kargo kampanyalı bir ürün satın aldım. Ürün 24.08.2016'da teslim olarak gözüküyor aradan 3 gün geçti ürün elime ulaşmadı. Fakat sistemlerinde ürünün tarafıma kargolandığını gözüküyor. Ürünün kargo takibini yapamıyorum çünkü firma temsilcisi bana hangi kargo şirketiyle kargolandığının bilgisini veremiyor. Evden çıkmıyorum kaç gündür kargo gelecek diye. Her şeyi bırakın 27.08.2016'dan itibaren belirttiğim adreste olamayacağım ve sanmıyorum ya ola ki ürün gelse ürünü teslim alabilecek kimse yok. Alışverişin iptalini ve para iade talebimi firmaya belirttim ama bununla ilgili de bir dönüş alamadım. Kargolanmayan ürünü kargolanmış gibi göstermek 24 saat kargo sözüyle insanları yanıltmak neye girer sorarım size. Sürekli net üzerinden alışveriş yaparım ilk defa Markafoni.com yaşattı bana böyle ilginç bir durumu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cansu B.
  01 Eylül
  16:24

  Mp00690492 nolu siparişim tarafıma ulaşmadığı halde sitelerinde teslim edilmiş olarak görünüyor. Haftalardır konuyla ilgili kaç firma temsilcisiyle görüştüm kaç mail attım bilmiyorum. Oturup çay kahve içmekten müşteri sorunlarını çözmekten acizler. Nasıl firma nasıl ticaret anlayışı pes. Yarın davamı açıyorum. Markafoni insanların paralarını gasp ederek büyüyor demek. Sizde alışveriş yapacağınız siteyi iyi seçin. Mağdur olmayın.

 • 26 Ağustos
  10:58

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi