Markafoni.com Satılan Ürünün Tedarik Edilememesi...

Ekrem T. |

Markafoni'den bir polo ürünü alana ikincisi bedava kampanyasından 2 adet ürün polo t-shirt satın aldım. Bedava olan ürün yollanmadı. Tarafıma tek t-shirt yollandı. Satın aldığım iki adet ürünün fiyatı 89.95- TL idi. Ancak tek ürün bu fiyata geldi. Gelen ürünün üzerinde ki fiyat etiketi bile satın aldığım fiyattan daha düşük. Mağazadan seçerek alsaydım 69.95- TL alacağım ürünü uzun bir uğraşı sonucu Markafoni'den 89.95 TL satın almış oldum.

Paketin içinden fatura çıkmadı. Bu yüzden ürün iadesini de yapamıyorum. Çağrı merkezi ile yarım saat bekleyerek yaptığım görüşmem sonucu ürün toplamının yarısının kredi kartıma iade edileceği söylendi. Ancak ne zaman iade edileceğini söyleyemediler. Kurumsal bir firmaya yakışmayan bir satış politikası ve çok kötü bir satış sonrası hizmeti var. Bir günde teslim edileceği yazılı olan ürünü maalesef 14 gün sonra ve hatalı olarak teslim ediyorlar.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  10:56

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi