Markafoni.com Para İadesi Yapılmadı.

Nalan Ö. |

01.03.2016 tarihinde almış olduğum ürün defolu olduğu için iade ettim. 11.03.2016 tarihinde ürünü iptal ettiklerine dair mail atmalarına rağmen para iademi yapmadılar. 3 kez aradım ve sayım olduğunu en kısa zamanda paramı yatıracaklarını söylediler. İade tarihinin üzerinden 1 ay geçmesine rağmen hala paramı yatırmadılar. Artık tüketici mahkemesine başvuracağım ve bu siteden hiçbir şekilde alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nalan Ö.
  26 Nisan
  15:35

  Markafoni nasıl bir firmasınız nasıl bir ekiple çalışıyorsunuz anlamak mümkün değil. Ben müşteri hizmetlerini aramaktan ve oradaki çalışanların sürekli bir bahane üretmelerinden masal anlatır gibi oyalama taktiklerinden bıktım. Ürünü iptal edeli 2 ay olacak sorunumu ne zaman çözeceksiniz? Artık değil sitenizden alışveriş yapmak sitenizi ziyaret bile etmeyeceğim.

 • Nalan Ö.
  25 Nisan
  09:32

  Kısa bir süre daha bekleyin dediniz farkındaysanız üzerinden 1 hafta geçti. Ne zaman problemimi çözeceksiniz? Bir müşteri bu kadar da mağdur edilmez ya bu mu kurumsal anlayışınız?

 • 18 Nisan
  21:30

  Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.Kısa bir süre daha beklemenizi rica ederiz.

 • Nalan Ö.
  18 Nisan
  21:26

  Sipariş numaram 141464904206517. Umarım kısa sürede gerekli araştırmanızı yapıp paramı iade edersiniz çünkü müşteri hizmetlerini aramaktan sıkıldım.

 • 18 Nisan
  21:04

  Değerli üyemiz,

  İletmiş olduğunuz sipariş numarası hatalıdır. Kontrol ederek tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

 • Nalan Ö.
  18 Nisan
  19:37

  Müşterilerinize yardımcı olmak, problemleri çözmek için burada olduğunuzu söylüyorsunuz ancak problemimi çözmediniz. Gerekli araştırmayı ne kadar sürede tamamlamayı düşünüyorsunuz zira bana hiçbir şekilde dönüş yapılmadı.

 • 13 Nisan
  11:02

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi