Markafoni.com Orijinal Olmayan Ürün Sorunu!

İmge K. |

Markafoni'de U.S Polo assn marka ürünlerde 1 akana bir bedava kampanyasından yararlanarak toplam 6 tane t-shirt aldık. Ürünleri teslim aldığımızda 3 ürünün etiketlerinde orijinal barkod/etiketlerinin olmadığının farkına vardık (Ne garip ki bedavaya denk gelen bir sayı). AVM'den kendi aldığımız eski t-shirtler ile kıyasladığımızda polo logolarının daha ince iplikli ve farklı olduğunu fark ettik.

Durumu derhal Markafoni'ye ilettik. Müşteri temsilcisi böyle bir şeyin olup olmadığını araştıracaklarını bu durum gerçekleşse bile kendi sorumluluklarında olmadığını belirtince tüketici haklarından bahsettiğimde bana pazartesi dönüş yapacağını söylemişti. Firmaca herhangi bir açıklama yapılmamıştır hala.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İmge K.
  10 Ağustos
  12:37

  Müşteri temsilcinizle yapılan görüşmede, orinalliğini sorgulamak için şahsımdan orijinal barkodları olmayan ürünlerin kodları alınmış olup, firmanıza ihbar/ihtarda bulunmamdan 3 gün sonrasında bana dönüş olacağı belirtilerek tekrar telefon numaramın teyidi alınmıştır. Dolayısıyla firmanız söz konusu durumun izahatında bulunamamış, ayıplı ürün ve hizmet için de telafi yoluna gitmemiştir. Bir ürünün orjinalliğinin tasdiki barkodlarından anlaşıllır, barkodunun olmaması orjinalliği yönünde şaibe yaratır. söz konusu yükümlülük ve hizmet vaadlerinizi yerinize getirmediğinizden kusurlu bulunmaktasınız. Yükümlülüğünüzü derhal yerinize getirmenizi, aksi halde yasal yollara başvuracağımı ihtar ederim.

 • 06 Ağustos
  13:03

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Markafoni'de satışa sunulan tüm ürünler orijinaldir. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi