19 Ekim 2016

Markafoni.com Orijinal İsim Altında Sahte Ürün Satışı.

Xiaomi firmasının üretmiş olduğu (piston 2) adı altında satılan kulaklığı siteden sipariş ettim. Elime ulaştığında kulaklığın sahte olduğunu tespit ettim. İnternette yaptığım araştırmada kulaklığın kablosuna bağlı olarak gelmesi gereken (karekod) uygulamasının yerine, başka bir kağıdın takılı olduğunu ve kutu içeriğinin orijinal kutu içeriği ve ekipmanları ile alakası olmadığını Türkiye yetkili satıcılarından öğrendim. Bana kulaklığın, benim de tespit ettiğim üzere sahte olduğunu üzülerek belirttiler.

Benim sorum şu; Markafoni sitesinin distribütörlerden temin ettiğim dediği sahte ürünü nasıl olur da Türkiye'de hali hazırda faaliyet gösteren bir firmanın marka ismi altında orijinalmiş gibi satabilir? Mağduriyetimin ivedi şekilde giderilmesini istiyorum.

Fikret 770 Okunma

Cevaplar

  • Fikret 19 Ekim 2016

    Markafoni sitesine atmış olduğum mail'e yazılan cevapta ürünün Türkiye distribütöründen temin edildiği yazıyor fakat mi firması ülkemizde distribütör kullanmadan direk satış yapmakta olan bir firmadır bu bir cevap niteliği taşımamakla birlikte ürünün sahte olduğunu gösteren açık bir bilgi eksikliğidir.

  • xMarkafoni.com Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön