24 Ekim 2016

Markafoni.com Nedensiz Ürün İptali...

18.10.2016 tarihinde, vermiş olduğum siparişimde bilgim dışında ve herhangi bir gerekçe gösterilmeksizin satın aldığım spor ayakkabılarından biri tarafınızdan iptal edilmiştir. Modelin şu anda satışta olmaması sebebiyle tekrar satın alma gerçekleştirememekteyim. Konu ile ilgili mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Funda 266 Okunma

Cevaplar

  • Funda24 Ekim 2016

    Mağduriyetimin giderilmesini rica etmemden bir gün sonra siparişini vermiş olduğum diğer ayakkabı da ''teknik bir hata'' gerekçe gösterilerek iptal edilmiştir. E posta ile yapılan bilgilendirmede Markafoni'den Gökhan Yıldız Bey aşağıdaki yazıyı göndermiştir; Değerli Üyemiz, şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konu hakkındadır. Öncelikle yaşanılan bu durumdan dolayı özür dileriz. Sistemlerimizde meydana gelen teknik bir hatadan ötürü, satın aldığınız ürünü gönderemiyoruz. Sipariş bedeli olan 299,98 TL’yi ödeme yaptığınız kredi kartına iade ettik. İade işleminizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İyi alışverişler, destek Detayları Destek No:GVJ-559-49270 Bölüm: Markafoni Tip:Sorun Ben iptal edilen diğer ürünle ilgili mağduriyetimin giderilmesini beklerken aldığım diğer ürünün de iptalini gerçekleştiren Markafoni.com adresine teşekkürlerimi iletir, kendim bir daha alışveriş yapmayacağım gibi tanıdığım kişilere de özellikle tavsiye etmeyeceğimi belirtmek isterim. Saygılarımla.

  • xMarkafoni.com Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön