18 Nisan 2016

Markafoni.com Ne Yapmaya Çalışıyorsunuz?

Ben para iadesi istemediğimi, mayoyu beğendiğimi bu sebeple beden değişikliği istediğimi hem fatura üstünde yolladığınız formda beden değişikliği şeklinde talebimi belirttim, hem d*** adlı personelinize mail olarak talebimi defalarca anlatmaya çalıştım, hem de call centre aradım sözlü ifade ettim daha ne yapabilirim?

Ama tüm çalışanlarınız çözüm odaklılıktan uzak, değişim hakkım ve mümkün olduğu halde ve iade formunda "değişim bölümü olduğu halde " olmaz yok stok tutmuyoruz vs.. " ile başlayan bahanelerle " biz ne uğraşacağız değişimle. Yok tedarikçiyi ara stok sor sonra onu istet gelsin geri kargolama o uzun iş - iade ederim ödemeni kim uğraşacak seninle " sonucunda kafalarına göre takılıyor!
Daha komiği ürünün talep ettiğim bedeni var çünkü sizde hala ürünün satışı sürüyor! Hem aynı anda aynı fiyata 1v1y'de de satışta ama bedeni yok de kes at işiniz bu.

Osman 323 Okunma

Cevaplar

  • xMarkafoni.com Temsilcisi18 Nisan 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön