18 Temmuz 2016

Markafoni.com Kokmayan Parfüm İlgisiz Firma!

Markafoni sitesinden sipariş vererek 13.07.2016 tarihinde teslim aldığım ve öncesinde de sık sık kullandığım parfüm elime ulaştığında kutusunu açtım. Sıktım. Resmen kokmuyor. İlk defa aldığım ve kullandığım bir parfüm olsa hafif der geçerdim. Oysa her kullandığımda kokusunu hissettiğim ve yıllardır tanıdığım parfüm resmen su gibi bir şey. Şimdi sorsam orijinal derler.

O zaman tedarik ettikleri yeri sorgulamalılar. Kendilerine e-mail attım ve hiçbir dönüş alamadım. Paramın iadesini talep ediyorum. Aksi halde bu işin peşini bırakmayacağımı, hukuksal yollarla hakkımı savunacağımı ve bununla da kalmayıp kimsenin benim gibi mağdur olmaması açısından sosyal medyadan tüm gerekli duyuruları yapacağımı bildirmek isterim.

Gülçin 114 Okunma

Cevaplar

  • Gülçin 20 Temmuz 2016

    Firma benimle iletişime bile geçmedi. Bu saaten sonra yapılacak şey belli. Dün bir avukat ile görüşerek ne yapmam konusunda tüm bilgileri aldım. Bu şikayeti okuyan, hakkını aramaktan vazgeçen herkese Resmi Gazetede yayımlanan Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun - Ayıplı Mal kısmını okumalarını tavsiye ederim. Zira kanun mağdur olan tüketicinin yanında. Bir firma sattığı ve parasını peşin aldığı ürünlerin arkasında durmuyorsa ve müşterisine değer vermiyorsa 150 TL'değil 1 TL'mız gitse bile peşinden gitmeliyiz.

  • xMarkafoni.com Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön