Markafoni.com İzinsiz İade İşlemi Yapıyor!

Akin A. |

03/06/2016 tarihinde verdiğim siparişimin tahmini kargoya verilme zamanı 10/06/2016 olarak görünmekteydi, mail attım Twitter'dan yazdım dönülmedi, çağrı merkezini aradım tedarik ediliyor denildi, ancak ne belirtilen tarihte bir kargo verildi, ne de kargonuz verilemedi diye bir geri dönüş sağlandı.

Bugün tarih 20/06/2016 zaten internet siteleri kötü bir durumda hiç bir sorgu yapılamıyor, bir de kendi kafalarına göre müşteri haklarını hiçe sayarak, kafalarına göre siparişimin içerisinden ürün iptal ediyorlar. Tamam tedarik edemezsin anlarım, tükenir bulamazsın onu da anlarım ancak müşterinin beklentilerini, siparişlerini kafanıza göre iptal edemezsiniz. Dünyanın hiçbir yerinde hizmet verenin hizmet alana ben yaptım, oldu dediği görülmemiştir. Bu strateji ve müşteri ilişkileri ile kaybetmeye devam edeceksiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akin A.
  21 Haziran
  09:32

  Kalıplaşmış cevaplarınıza ihtiyacım yok, ben bilgi verilmeden nezaketen de olsa aranarak iptal işlemini yapabilecek iken yapmamanız ve bu tutumunuza karşılık sadece ödemesini 18 gün önce yaptığım ürünümü istiyorum.

 • 21 Haziran
  09:30

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi