24 Ekim 2016

Markafoni.com İkinci Kez Yanlış Ürün Gönderdiler...

E-alışverişi çok yaparız ama nadiren Markafoni'yi tercih ederim. Nedendir bilmem ama pek tıklamam, tıklasam da bir şey almam. Varmış demek ki bunda bir hayır. Nadiren de olsa tıkladığım zamanlarda ucuzluğuna veya kargonun ücretsiz olmasına kanarak, ürün aldım. Sonuncusu, ve bundan sonra da hep sonuncu olarak kalacak, U.S Polo sarı gömlek aldım, bir geldi safran renk. Ürünü teslim alabilmek için, kargocuları kovaladığıma mı, yanlış ürünü geri göndermek için işi gücü bırakıp kargo şubesine gittiğime mi yanayım? Yok yok, asıl hatayı Markafoni'den ürün sipariş ederek bizzat ben yaptım. Tüm hatayı üzerime alıyor, bir daha sizden alışveriş yapmayacağıma dair herkesin huzurunda söz veriyorum.

Yusuf 4.084 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 27 Ekim 2016

    Geçerlilik süresi 1 ay olan, 40 TL'lik kupon kodu verdiler ancak kodu sistemleri tanımadı. Yeniden iletişime geçeceklerdi güya, şikayet süresi sona erdi, halen iletişime geçecekler. Hah! Sanırım o kadar çok memnuniyetsiz alışverişiniz var ki, yetişemiyorsunuz iletişmeye:)

  • xMarkafoni.com Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön