03 Ağustos 2016

Markafoni.com Hediye Çekimi Neden Alamıyorum?

****[email protected]**mail.com hesabından vermiş olduğum ve içerisinde bayram kampanyasından kazandığım 50 TL'lik kuponu da kullandığım mp00462*** numaralı siparişimdeki Crocs terlikte beden sorunu oluşmuştur. Müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmede aynı ürünün
istediğim bedeni stokta görünmesine rağmen siparişlerde değişim yapılmadığı ve siparişteki tüm ürünleri iade etsem dahi hediye çekinin iade edilmeyeceği bilgisi iletilmiştir.

Bizler sizin kuponları 3 gün geç yüklemenize herhangi bir tutum davranışım yoksa sizlerinde bizlere yapıcı yaklaşmanız gerektiğini düşünüyorum. Uzun zamandır üyeniz olan bir kullanıcı olarak söyleyebilirim ki yıllardır severek alışveriş yaptığım firmanızın bu tutumunu kabul edemiyorum.
Bu konuda müşteri memnuniyeti ilkenizi en iyi şekilde işletmenizi ve bu konuda tarafımıza çözüm sunmanızı rica ediyorum.

Volkan 209 Okunma

Cevaplar

  • xMarkafoni.com Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön