Markafoni.com Hasarlı Ürün!

Esra A. |

Markafoni'den GAP baby ürünleri siparişi verdim 2 ürün yırtık bir üründe sipariş ettiğimden farklı olarak geldi. Müşteri hizmetleri biz ürünleri kontrol etmiyoruz tedarikçiden bize geliyor bizde barkod sistemiyle çıkış yapıyoruz dediler. Ve hemen geri gönderin iade işlemi yapalım. Markafoni'ye bu şekilde dalga geçer gibi davrandıkları için hukuki yollara başvuracağımı söyledim. Müşteri hizmetleri beni aradı siz ürünleri bize gönderin biz değişim ya da iadenizi yapalım diye beni ikna etti kargoyu size yönlendirelim şeklinde. Tamam dedim ertesi gün iadeniz bize kargo ile ulaştı şeklinde mail atmışlar. Halbuki ürünler bende. Resmen dalga geçiyorlar. Tüketici mahkemesine dilekçemi veriyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra A.
  23 Kasım
  09:40

  Zaten sorun sizin markafoni ekibiniz. Ve bir tane doğru düzgün yetkili muhatap bulamamış olmaktır. İnsanları ne güzel mağdur ediyorsunuz pişkin pişkin markafoni ekibiymişşşşş

 • 19 Kasım
  09:05

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi