25 Temmuz 2015

Markafoni.com Habersiz Bir Şekilde Kartımdan Para Çekildi.

24 Haziran tarihinde kredi kartımdan 183.9 TL bir ücret çekilmiş firma adını kontrol ettiğimde markafoni.com'un ticareti adıyla karşılaştım, telefon açtım ancak hiçbir şekilde yardımcı olmadılar ve umursamadan telefonu kapattılar.

Kendilerinden bu işlem hakkında en kısa sürede tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde savcılıktan suç duyurusunda bulunacağım, tüm hukuki haklarımı biliyorum ve sonuna kadar kullanacağım.

Semih 321 Okunma

Cevaplar

  • xMarkafoni.com Temsilcisi20 Ekim 2015

    Değerli Üyemizin bildirimi hakkında, Savcılığa başvurarak suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Hukuk birimimiz gerekli aksiyonları bu süreçte alacaktır. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

  • Semih20 Ekim 2015

    Aradan o kadar süre geçmesine rağmen herhangi bir bilgilendirme yapılmadı, sorunumu hukuki platformlara taşıdım buradan sonuç alamayacağım kesinleşti.

  • xMarkafoni.com Temsilcisi25 Temmuz 2015

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47 Markafoni Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön