Markafoni.com Eski Ürün Gönderilmesi ve Memnuniyet Açısından Hiçbir Şey Yapılmaması!

Mehmet Onur S. |

Markafoni'den kız arkadaşıma hediye olarak ürün aldım. Kendisine hediye aldığımı ilettim ama gelin görün ki kutuyu açtığında ürün eski kullanılmış bir ürün çıktı. Kız arkadaşıma hemen ürünü iade etmesini isteyip Markafoni'ye mail attım bana 24 saat boyunca cevap verilmeyince kendilerine ikinci bir mail atıp müşteri hizmetlerini aradım. Ürünün eski çıktığını ürünü gönderdiğim adresin büyük bir firma (ve kendi iş ortaklarından) olduğunu hem beni küçük düşürdüklerini hem de firmalarını küçük düşürdüklerini ilettiğimde para iademin hemen olacağını söyleyip bir de hediye kuponu tanımlayacaklarını memnuniyetimi sağlayacaklarını ilettiler. Üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen iadem sağlanmadı bir de şaka gibi 20 TL'lik bir kupon tanımlayacaklarını ilettiler. Beni hem küçük düşürdüler üzerine sanki basit bir mağduriyet varmış gibi saçma bir kupon tanımlayacaklarını söylediler. Müşteri memnuniyeti sıfır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Onur S.
  01 Ağustos
  15:15

  Çağrı merkezinizi arıyorum bana deniyor ki 23ünde yapılması gerekiyodu iadeniz üzerinden 8 gün geçti ne iade var ne bir şey işiniz gücünüz baştan savma iş yapmak ürün gönderirsiniz baştan savma kontrol edilir iade yapacak olursunuz yine aynı böyle bir hizmet anlayışı yok!

 • 28 Temmuz
  16:53

  Değerli Üyemizin siparişi hakkında,

  Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir.

  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız.

  Daha hızlı çözüm için 0850 300 18 47

  Markafoni Ekibi